Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

Elektro Medikal estetik ve kozmetik sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş bir kadro ile her zaman hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet sunmayı vizyon edinmiş, sektördeki dünyaca ünlü firmaların Türkiye temsilciliğini yapma ve yeni teknolojiyi dünya ile aynı anda müşterilerine sunma hedefinin yanı sıra satış, satış sonrası destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli olan uzman kadromuz satış sonrasında cihaz kullanıcılarına, cihazlar hakkında sunduğu eğitim, Elektro Medikal tarafından eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir.
Polikliniklerden, doktor muayenehanelerine, tıbbi merkezlerden, üniversite eğitim hastanelerine kadar medikal ve estetik alanda hizmet verilen her yere uzanan yaygın bir hizmet ağına sahiptir.

Elektro Medikal ekibi olarak, en yüksek performans ve profesyonel çalışma ile adımızı her zaman hızlı, güvenilir, yenilikçi kelimeleriyle eş değer tutmak bizim vizyonumuzdur. Müşterilerimize verdiğimiz değer, aynı zamanda firma kalitemize yatırımımızdır.

Tüm dost ve müşterilerimize saygılar sunarız.

 

Şenel KULAK
Genel Müdür